Bolusporlu Tuğgeneral Kacar, ligdeki durumlarını değerlendirdi Açıklaması

Spor Göt 1. Klasman takımlarından Boluspor’un görmüş geçirmiş ölçülü vadi oyuncusu Tuğgeneral Kacar, sezona ferah başladıklarına inandığını söyledi.

Bolu ekibi, cumartesi günü deplasmanda oynayacağı Ankara Keçiörengücü maçının hazırlıkları kapsamında çalışmalarını basına bağlı adına sürdürdü.

Kırmızı-beyazlı grup, sezonun geçmiş 7 haftası geride kalırken oynadığı 6 karşılaşmanın 3’ünden galip ayrılırken, 2 muadele ve 1 de kaybetme alıp, 11 puan kazandı.

Boluspor, deplasmanda oynayacağı Ankara Keçiörengücü maçından üstelik galibiyetle dönerek puanını 14’e çıkartmayı hedefliyor.

Takımın görmüş geçirmiş ölçülü kayran oyuncusu Liva Kacar, gazetecilere yaptığı açıklamada, sabık hafta oynadıkları ve 0-0 berabere kaldıkları Tuzlaspor maçına ilgilendiren, “Tafsilatlı tıpkı küşayiş oldu Tuzlaspor maçı öncesi. Üç haftalık tıpkısı müddet. Bittabi benim dahi 2 hafta sakatlığım vardı. Göztepe maçında oynayamamıştım. Tuzlaspor maçında hocam bana şans verdi. Tüm hazır olmadan çıktım amma elimden geleni yaptım.” ifadelerini kullandı.

Şu anda Ankara Keçiörengücü maçının hazırlıklarına bitmeme ettiklerini kaydeden Sancak, “Onlar de kıvrak benzeri rakip. Değme maça sarmak amacıyla çıkıyoruz. Orada evire çevire ayrımsız serencam alacağımızı düşünüyorum. İnşallah düşündüğümüz kabil evet. Umarım Ankara Keçiörengücü maçında sahada olacağım. Yüzde 100’ümle mücadele edeceğim. İnşallah 3 puanla oradan döneriz.” diye konuştu.

Liva Kacar, bu yıl Boluspor olarak gayet fena hâlde aynı mir yaptıklarını dile getirerek, “Son 3 seneye baktığımız ahit sunu iyi başlangıcımızı yaptık. Bence zait bir çekicilik var. Taraftarımızın bile biraz götürümlü olması gerekiyor. Ayak Topu bu, 3 etkili oyun ama şu an herhangi bir şey adamakıllı. 30 maçımız var. Alınabilecek 90 benek var arasında. Şeş maçta alınan benek (11) bence çıban adına gayet pir. Hedefe başvurmak için bire bir dizi yakalamamız gerekiyor. Bunu biliyoruz ve başaracak güçteyiz. İnşallah bunu yapabiliriz.” değerlendirmesinde bulundu.

Share: