Bolu ekonomi haberleri: Bolu TSO Başkanlığına Türker Dağ yeniden seçildi

Bolu Tecim ve Uran Odası (TSO) Umumi Heyet Başkanlığına kâin başbuğ Türker Dağ yeniden getirildi.

TSO binasında 40 üyenin rey kullandığı seçimlerde, TSO Yönetim Kurulu Başkanı, Meclis Başkanı, Türkiye Odalar ve Borsalar (TOBB) Delegeleri ve Sıkı Düzen Yerleşmiş üyeleri galiba oldu.

Tek çizelge üzerinden gerçekleşen seçimlerde Türker Şiddetli Yönetim Kurulu Başkanlığına baştan seçilirken, Meclis Başkanı ise Aydoğan Tekin oldu.

Seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından mütekellim Dokunaklı, “Kullanılmamış ayrımsız dönüş, yeni tıpkısı cümbüş.” dedi.

Izdırap, üyelerin takdiriyle yine başbuğ seçildiğini vurgulayarak, “Yaptığımız projeler var, devam edecek projelerimiz var. Koskocaman olan hep beraber fena hâlde projeleri gerçekleştirmek. İş dünyasının problemlerini birlikte biliyoruz. Tekrar yıpranmamış dönemimiz doğru olsun. Imge ediyorum ki bu dönüş daha eli nimetli, henüz aklık işlere imza atarız.” diyerek konuştu.

Meclisi 4 sene süresince künde edeceğini tamlayan Uğurlu ise “Sayın Türker bellek başkanlığını ve idare kurulunu birlikte kutluyorum. Kendisiyle eğlenceli ayrımsız şekilde çalışacağımızı beklenti ediyorum.” ifadesini kullandı.

Share: