Bodrumspor Ustalık Direktörü İsmet Taşdemir: “Pres bir karşılaşma bizi bekliyor”

Bodrumspor Teknik Direktörü İsmet Taşdemir, Spor Mabat 1. Lig’in 9. haftasında 16 Ilk Teşrin Münasebet günü Erzurumspor FK’ye konuk olacakları müsabakadan 3 puanla ayrılmak istediklerini söyledi.

Iye ekibi, Erzurumspor FK müsabakasının hazırlıklarına Yalıçiftlik Tesisleri’nde beceri direktörü İsmet Taşdemir yönetiminde devam etti.

Burada matbuat mensuplarına konuşan Taşdemir, domuzuna benzeri haftayı geride bıraktıklarını kaydetti.

Yeni iyice haftayı yaşayabilmeleri için Erzurumspor FK maçında bereketli oynamaları gerektiğini belirten Taşdemir, “Kimi Vakit ferah oyunla de yetinemiyoruz, zira Rize’de bunu yaşadık. Nüsha almamız geçişsiz. Savaş ruhu faziletli, mücadelesini sonuna büyüklüğünde veren tıpkısı takımımız var.” dedi.

Taşdemir, oyuncuları kalıp nail Erzurumspor FK’nin çok dayanıklı bir deplasman rakibi olduğuna dikkat çekti.

Rakip ekibin son iki karşılaşmasında ongun sonuçlar aldığını nâkil Taşdemir, “El bire bir karşılaşma bizi bekliyor. İnşallah oradan 3 puanla döneriz. Bizim takımımız için geçmiş 3 haftadan sonraları güzeşte yılki yahut bu yılki ayrımı yapmamız söz konusu değil. Daha Çok bizim takımımız bu. Bu sene bize katılan oyuncularımızın 3-4 haftalık süre sonrası muhakkak performansları gelişecek, gelişiyor. Henüz bile gelişecek arkadaşlarımız var. Koray ve Caner var. Dejan sakatlanmasa ondan birlikte o çıkışı bekliyorduk. Dolayısıyla biz aynı takımız. Bando yerine gelişigüzel oynadığımız antlaşma artık ön plana çıkıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Dik: “Hakeza benzeri galibiyete ihtiyacımız vardı”

Futbolculardan Samet Yalçın, Bodrumspor’bile mutlu olduğunu dile getirdi.

Sakaryaspor galibiyetinden dolayı keyifli olduklarını tamlayan Sert, “Böyle aynı galibiyete ihtiyacımız vardı. İnşallah bundan sonraki maçlarda de 5 golle galip geliriz. Hedefim rastgele güzeşte dolaşma daha iyi olmak. İnşallah kendimi daha yukarıya çekebilirim.” diyerek konuştu.

Oyunculardan Harun Alpsoy, tahminî 1,5 yıllık sakatlığın peşi sıra şekil ruba duruma geldiğini anlattı. Taze aktör, ustalık heyetin şans vermesi yerinde Erzurum deplasmanında yutturmak istediğini söyledi.

Öte yandan, Dejan Drazic’in sakatlığından hava üç hafta sahalardan ırak kalacağı, Kenan Özer ve Değer Akbay’ın durumunun ise karşılaşma günü netleşeceği bildirildi.

Share: