Bodrum’da yeni yıl coşkusu başladı

Bodrum’de yeni yıl coşkusu başladı

MUĞLA – Muğla’nın Bodrum ilçesinde yeni yıl kutlamaları 6 dönüş başlangıçta başladı. Kâh oteller ve işletmeler ise ünlü sanatçılarla dolu kırcı tıpkısı yeni sene gecesi yaşanacak. 31 Antrakt gecesi ise Bodrum Uray meydanında Bodrumlular Teoman konseriyle coşacak.

Yılbaşına mahdut günler kaldığında Bodrum sokakları yeni yıl süsleriyle ışıltılı oldu. Bir çok canlılık mekanı, oteller ve ara sıra işletmeler özel menüler ve adlı sanatçıları sahneye çıkma. 31 Mesafe gecesi ise Bodrum Belediyesi aracılığıyla Teoman konseri düzenlenecek. Bodrum Şehremaneti meydanında ise yılbaşı konserleri günler öncesinden başladı.

Bodrum Şehremini Ahmet Aras meşbu mahmul bir yeni yıl haftası olacağını belirterek, “25 Açıklık itibariyle tıpkısı izlence yaptık. Bu programda hem yerelden hem de ulusaldan çokça şanlı sanatçılar fon alacak. Geçen yıl yaptığımız programın konusunda buda esnafımıza, otellerimize tıpkı katkı sunmuş olacak. Temas yılbaşında olduğu kabil bu yılbaşında bile misafirlerimizi ağırlamayı bekliyoruz. Açıkça olan otellerimiz hazırlıklarını yaptılar. Yılbaşı programları düzenlediler. Otellerimizde, işletmelerimizde ve restoranlarımızda yılbaşı programları var. Buraya ati olan misafirlerimizi yeryüzü dolgunca şekilde ikram etmek için adamakıllı tıpkısı yılbaşı geçirmeleri üzere bir nice mesai yapılıyor şuanda. 2023 Cumhuriyetimizin 100. Yılı, yılbaşı etkinliklerimizden sonrada, 2023 yılının her hususi gününü henüz değişik kutlulamak istiyoruz” dedi.

Bodrum Turistik Otelciler İşletmeciler ve Yatırımcılar Derneği Başkanı Ömer Faruk Dengiz ise, “Vahim benzeri sezonun arkası sıra yılbaşı hazırlıklarını tamamladık. Otellerimiz alımlı değer seçenekleri sunmaktadır. Coşku ve konaklama karışma gelmek üzere sevimli başı 450 liralık ile 2 bin 500 teklik arasından fiyatlar değişmektedir. Bizler her antlaşma hazırdık ve hazır olmaya de devam edeceğiz. Şu anda oteller ayırtma yapmaya müsait. Belediyenin yaptığı yılbaşı partilerinden bir nice artist Bodrum Şehremaneti Meydanında manzara takanak. Yılbaşı gecesi Teoman 2023 yılına Bodrumlularla alay malay girecek. Aynı haddinden fazla otelimizde kocaman sanatçılar sahne matlup. yeni yıl çalkantı demektir, yeni yıl imge demektir, yeni sene her şeye sıfırdan bağışlamak demektir. Epey yaşadığımız olumsuzluklara cebin, yıpranmamış yılı Bodrum’da etmek gerekir diyerek düşünüyorum. Rastgele şeye sıfırdan eksiltmek istiyorsanız Bodrum’a elkızı” dedi.

30 almanak turizmci AZKA Otel Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Kayaç birlikte güzeşte yıllara bakarak biraz daha yordamsız geçeceğini ifade ederek, “Bu yılbaşı geçtiğimiz yollara göre biraz altlarda geçecek. Yılbaşı kalabalığı ve heyecanı çok namevcut şuanda beş altı otel haricinde ön gösterim fail otelde namevcut sayılır. Bu yılbaşı biraz camit geçecek üzere. Ego bu yıl gala yapmıyorum, ihtarname amaçlı, sanatçıların istediği ücretlerden periferi 32 senedir ilk kez ön gösterim yapmayacağım” ifadelerini kullandı.

Share: