Bilecik’te iki otomobilin cidal hatırat kamerada

Bilecik’te iki otomobilin cidal hatıra kamerada

BİLECİK – Bilecik’te 3 kişinin yaralandığı, bir yayanın saniyelerle araçlardan birinin çarpmasından kurtulduğu trafik kazası ajanda aynı işyerinin asayiş kamerasına yansıdı.

Kaza; Bilecik dalan Bahçelievler Mahallesi İstiklal ve Hürriyet caddelerinin kesiştiği kavşakta meydana geldi. İstiklal Caddesi üzerinden Halime Kadın Kız Yurdu istikametine reviş halinde olan Hüseyin T. yönetimindeki 11 BEYGIR 773 plakalı araba ile Özgürlük Caddesi üzerinde tempo halinde bulunan Basri Y. idaresindeki 41 NF 180 plakalı araba kavşakta çarpıştı. Kazada güdücü Hüseyin T. ile araçlarda eğreti namına mevcut Selma K. ile Hatice Ö. yaralandı. Görüngü hesabına 112 Ivedili Servis, polis, itfaiye aracı, AFAD ve polis ekipleri gönderme edildi. Yaralılar görüngü namına mevrut keyif ekiplerince yapılan evvel müdahalenin ardından Bilecik Eğitim ve Araştırı Hastanene kaldırıldı. Yaralıların afiyet durumun bol olduğu öğrenilirken, polis güçleri ekipleri kaymakamlık ile ilişkin anket başlattı.

Kazadan kıl payı kurtuldu

Kaza ajanda çevrede kâin güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Kaza anında aynı yayanın saniyelerle araçlardan birinin çarpmasından neredeyse kurtuldu görüldü.

Share: