Begüm Kütük ile Erdil Yaşaroğlu’ndan sağlık çalışanlarına alkışlanacak bindi

Sosyal medya hesaplarından keşfettikleri bir genel ağ sitesi sebebiyle evde bulunan üç boyutlu yazıcıları ile, esenlik çalışanlarına güneşlik ürettiklerini anlatan ünlü oyuncu ve eşi, üç boyutlu yazıcısı olan herkesi bu harekete katılmaya nida etti. 

“Ihvan merhaba haddinden fazla yumruk dünlerden geçiyoruz. Evde kalarak tığ bu sürece destek oluyoruz. Evde format bş durmuyoruz. Yüzümde görmüş olduğunuz afiyet çalışanları amacıyla yapılmış benzeri güneşlik. Günlerdir sabahleyin öğle akşam ezanı çalışıyoruz. Bu siperliği üç boyutlu yazıcımızla kendimiz bastık sağlık çalışanlarına korumak üzere” diyerek sözü eşine devretti. Erdil Yaşaroğlu ise keşfettikleri “ucboyutludestek.org” sitesi karşı hikmet vererek, üç boyutlu yazıcıya sahip olan herkesi desteğe çağırma etti. 

Çiftin bu davranışı dizge tarafından takdir topladı.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Bizim için civar saflarda savaşçı keyif çalışanlarımız amacıyla evde güneşlik üretmeye devam ediyoruz. Senin da 3 boyutlu yazıcın varsa veya bunlara ihtiyacı olan keyif çalışanıysan: 3boyutludestek.org @3boyutludestek #3BoyutluDestek kap talepte bulunabilirisin #evdekal @erdil

Begüm Kütük Demir Yaşaroğlu (@begocan)’in paylaştığı tıpkı gönderi (29 Mar, 2020, 9:25öö PDT)

ulusal.com.tr

Share: