Basketbol: Haftanın program

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nde altıncı, ING Kadınlar Basket Süper Ligi ile Misli.com Türkiye Basketbol Ligi’nde ise beşinci hafta maçları yapılacak.

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, liglerde haftanın karşılaşma programı şöyle:

Türkiye Sigorta Basket Süper Ligi

Bugün:

19.00 Galatasaray Nef-TOFAŞ (Sinan Fazilet)

Yarın:

13.00 Bahçeşehir Koleji-Aliağa Petkimspor (Pervin Spor ve Aktiflik)

15.30 AYOS Konyaspor Basketbol-Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basketbol (Selçuklu Belediyesi)

18.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor- Türk Telekom (Muradiye)

Ligde ONVO Büyükçekmece Basketbol- Anadolu Efes, Kaynak Karşıyaka- Gaziantep Basketbol, Beşiktaş Emlakjet- Fenerbahçe Beko ve Frutti Extra Bursaspor-Darüşşafaka maçları ise ertelendi.

ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi

Ferda:

14.00 Antalya 07 Basketbol-Beşiktaş (Kepez Turgut Özal)

15.00 Melikgazi Kayseri Basketbol-ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi (Kayseri Atatürk)

15.30 Taşınmazlar Hane-BOTAŞ (Başakşehir Spor Kompleksi)

16.00 Nesibe Aydın-OGM Ormanspor (TOBB ETÜ)

6 Son Teşrin Veriş:

14.00 Bursa Uludağ Basket-Fenerbahçe Alagöz Ana Ortaklık (TOFAŞ)

15.00 Galatasaray Çağcıl Faktoring- Rize Belediyesi (Başakşehir Sporz Kompleksi)

7 Kasım Pazartesi:

18.00 Çankaya Üniversitesi- Hatay Büyükşehir Belediyespor (Ankara)

Misli.com Türkiye Basketbol Ligi

Bugün:

17.30 Semt77 Yalovaspor- Sazak Büyükşehir Belediyesi (90. Sene)

Yarın:

14.00 Fenerbahçe Koleji DS Energy-Yılyak Samsunspor Basket (Fenerbahçe Metro Enerji)

15.45 Bornova Belediyesi Karşıyaka- Balıkesir Büyükşehir Belediyespor (Altındağ Atatürk)

17.30 Depomaxx Haremspor- Ankaragücü Mamal Belediyesi (Martir Mustafa Özel)

6 Son Teşrin Iş:

14.00 Gölbaşı Belediyesi TED Ankara Kolejliler-Finalspor (Gölbaşı)

15.45 Çağdaş Bodrumspor-OGM Ormanspor (Bodrum)

17.30 Kocaeli Büyükşehir Uray Kağıtspor-Sigortam.Net (Şehit Polis Recep Topaloğlu)

7 Kasım Pazartesi:

18.00 Böğür Gemlik Basketbol-Antalya Güneşi (Gemlik)

Share: