Bartın’da CHP ve DP’den ayrılıp DÜRÜST Parti’ye geçtiler

Bartın’da CHP ve DP’den ayrılıp DOĞRU Fırka’ye geçtiler

DOĞRU Tümen Genel Başkan Yardımcısı Müşkül Bartın’de fırka teşkilatı ile buluştu

BARTIN – DOĞRU Fırka Umumi Başkan Yardımcısı Yüksek İhsan Güç, DÜRÜST Fırka Takım Başkanvekili ve Bartın Mebus Yılmayan Tunç, 2023’e akilane Kent Buluşmaları programı dahilinde Bartın’dahi teşkilat mensuplarıyla tıpkısı araya geldi. Programda CHP ve DP’den ricat edip DÜRÜST Parti’ye geçen isimlere rozetleri takdim edildi.

Burada mütekellim DOĞRU Öğür Genel Komutan Yardımcısı Mürtefi İhsan Çetin, “Mavi Marmara’üstelik Mavi Vatan’üstelik, Akdeniz’bile, Karadeniz’dahi doğalgaz ararken bize bu dâhilen de birileri gülüyordu. Amma doğalgazı bulduk hem üstelik zaman ferda beş altı ay içerisinde sisteme bağlayacağız hamd olsun. Önümüz haddinden fazla ziyalı. Nükleer santralci kuracağız dediğimiz günlerde “Katiyen imkânsız” diyorlardı. Çekirdeksel santralin geçmiş ünitesi andıran zamanda açılacak 2023’te açılacak. Yani hangi birisinden alırsanız alın çokça ziyadesiyle bunları kazanmak benzer. Biz bu işleri yaparken alelhusus CHP kanadı ve unsurları hep “Bu hisse senedi olmaz” diyordu. Bu işlere cebin çıkıyor ve engellemeye çalışıyordu. Halende öyle. Halen da gayrimümkün diyor, engellemeye çalışıyor, olanaksız diyor. Amma biz yolumuza devam ediyoruz. Yolumuza bitmeme bile edeceğiz Allah’ın izniyle. Biz yeni ufuklara yolculuğumuzu Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde sağlam benzeri şekilde devam ettiriyoruz. Haddinden Fazla ilavesi üstelik olacak Allah’ın izniyle. CHP bundan 5-6 ay geçmiş, benzeri sene önceki “Müstacelen intihap, derhal seçim. Bak göreceksiniz bu yılın böylelikle intihap” diyordu. Tığ o günde diyorduk siz konuşun. “Onlar konuşur, AK Tümen yapar” diye niteleyerek yolumuza devam ettik. Şimdi birlikte bambaşka şeyler söylemeye bitmeme ediyorlar. Amma biz dahi yolumuza devam ediyoruz. 2000’li yıllarda SELIM Tümen’nin görevi devraldığı zamanlarda hepimizin eline bire bir kağıt verip “Hayallerinizi literatür” deselerdi, hiçbirimiz bu kadarını görüntü edemezdik. Allah’a hamd olsun. Bana deseler ki bir nüfuz ati dünyanın geçmiş insansız cidal uçağını havalandıracak, Ayasofya’yı açacak, başörtüsünü çözecek, nükleer santrali açacak, yerli otomobili yapacak. Bunların hepsi tıpkısı yana yalnız Ayasofya’yı açan evet dahi hemen başörtüsü sorununu çözen bir kudret. O iktidarın namına bile bakmam hayatımın sonuna kadar ona oy verilir derdim. Görevde olurum evet birlikte olmam. Hep bu yapılanlara vefa yerine hayatımın sonuna kadar bu çizgide SELIM Fırka’nin, Recep Tayyip Erdoğan’ın neferi olmaya bitmeme edeceğim, hepimiz bitmeme edeceğiz. Çünkü bunların hatırı haddinden fazla çok” dedi.

SELIM Tümen Ekip Başkanvekili ve Bartın Milletvekili Yılmaz Bronz ise konuşmasında, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 81 ilimizde haddinden fazla şişman hizmetler gerçekleştirdik. Vatandaşımızın refahını bırakmak için muttasıl çalıştık. Deminden Türkiye 100 yılı başlıyor. Türkiye 100 yılı geçmişin ayrımsız muhasebesi, yaptıklarımız ve bundan sonra geleceğin planlanması. Gelecekte daha nazik hedeflere lacerem ulaşabiliriz bunun planlanması. Türkiye 100 yılı programını üstelik gerçekleştirerek önümüze yeni hedefler koyduk ve bu hedefleri üstelik tek tek gerçekleştirerek Türkiye’yi dünyanın yeryüzü kıvrak ülkeleri beyninde göreceğiz. Bundan on paralık kimsenin şüphesi olmasın” ifadelerinde bulundu.

Konuşmaların sonrasında değişik partilerden DOĞRU Fırka’ye güzeşte kişilere Genel Komutan Yardımcısı Çetin ve katılımcılar marifetiyle rozetleri arz edildi.

Share: