Bakan Kasapoğlu: “Gençleri harflerle kategorize etmeye çalışacaklar”

– Nazır Kasapoğlu: “Gençleri harflerle kategorize etmeye çalışacaklar”

BOLU – Toyluk ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, “Birileri gençleri harflerle kategorize etmeye çalışacaklar. Yalanlarla manipüle etmeye çalışacaklar. Onları karamsarlığa sürüklemeye çalışacaklar amma tığ değme antlaşma gençlerimizin yanında onların umudunu büyütmeye, sevincini artırmaya, onlar üretsin, araştırsın, mutlak tıpkı şekilde düşünsün, kendini en ongun şekilde yetiştirsin diye seçme nev imkanı seferber etmeye devam edeceğiz” dedi.

Bilgisizlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, YANLIŞSIZ Parti’nin “2023’e Akıllıcasına Şehir Buluşmaları” programı nedeniyle ayrımsız sıra ziyaretler ve açılışları gerçekleştirmek için Bolu’ya geldi. Nazır Kasapoğlu, partililerle yaptığı görüşmesinin ardında basın toplantısı düzenledi.

“Deneyimsizlik bizim sunma büyük gücümüz”

Mehmet Kasapoğlu, gençleri istismar etmeye çalışanların karşısında kendilerini bulacağını belirterek, “Gençlik bizim arz nazik gücümüz. Gençlerimiz bizim arz balaban umudumuz. Gençlerin umudunu büyütmek, onların önünü fayrap etmek, onlarla alay malay bu yolu yürümek bizim siyaset tarzımız. O yüzden on paralık kimesne gençleri istismar etmeye kalkmasın. Buna kalkışırlarsa karşılarında her ahit bizi bulacaklardır. Gençlerle aramıza bugüne kadar giremedikleri kadar tek şekilde bile giremeyecekler. Bunun altını çiziyorum” dedi.

“Gençlerimizin yanındayız”

Gençlerin üretmesi ve araştırması için yanlarında olduğunu kaydeden Kasapoğlu, “Birileri gençleri harflerle kategorize etmeye çalışacaklar. Yalanlarla manipüle etmeye çalışacaklar. Onları karamsarlığa sürüklemeye çalışacaklar amma biz herhangi bir antlaşma gençlerimizin yanında onların umudunu büyütmeye, sevincini artırmaya, onlar üretsin, araştırsın, hür aynı şekilde düşünsün, kendini arz mebzul şekilde yetiştirsin diye gelişigüzel makule imkanı seferber etmeye bitmeme edeceğiz” diyerek konuştu.

“Gençler, taze odaklı siyasetimizi genişlik bereketli bilenler”

Gençlerin bilgilerinin çalışmalarında esin kaynağı olduğunu söyleyen Nazır Kasapoğlu, “Bu ülkenin evlatları ve özellikle gençler 20 yıldır sayın cumhurbaşkanımızın dinç odaklı siyasetinin hangi kadar yürekten, ne kadar özverili olduğunun farkındalar. Gençlerin, güre odaklı siyasetimizi yeryüzü bereketli bilenler olduğunu görüyorum. Kül illerde gençlerle aynı araya geliyoruz. Diri Türkiye idealini, milli politikaları, milli teknolojiyi, milli sanayiyi, milli üretimi arz gür bilenlerin çoluk çocuk olduğuna bile yakinen tanık olduğumu de gururla anlatım ediyorum. Gençlerle kıvanç ettiğimizi, onlarla daha canlı, henüz kültürlü yarınların yaklaştığını görüyorum. Bu dahi bizim çalışmalarımızda bildirme şişman motivasyon sunma büyük ilham kaynağı” ifadelerini kullandı.

Share: