Bağ Sağıroğlu koronavirüs belirtileri gösterdiğini açıkladı

Amerika‘de hadise sayısının gittikçe artmasının üzerine Deste Sağıroğlu‘ndan de bulut veren olgun geldi. 

Eski zamanda Türkiye’birlikte çıkardığı şarkılar ile gündeme oturan Rabıta Sağıroğlu, toplumsal iletişim araçları hesabından “Gazetelerde çıkan selen yüzünden beni iptila fail sevgili aileme, dostlarıma, sevdiklerime, bazen bana ulaşamayanları karşılıksız ve merakta bırakmamak amacıyla yazıyorum bu yazıyı. ( maalesef mecmu bu zaman birlikte telefon ara sıra applicationlari, değme şeyi siler oldu Whatsapp dahil) Olur, New York’ta davranışlar dokunaklı. Ben da 10 gündür hastayım. Ama endişelenmeyin lütfen. Çevremizde bir nice kişinin testi maalesef artı daha çok ve bilcümle belirtileri; efdal incitici aut ego üstelik geçirdim, geçiriyorum. 

Bir Iki ateşim var hep var. Bu virüs ilginç benzeri hareketli, herkeste değişik semptomlar olduğunu üstelik duyuyorum. Test yaptırmadım.Ve sanırım 4-5 zaman ağır geçirdikten sonra, salah dönemine geçtim. Az Buçuk halsizim. Kimseyi endişelendirmemek için yakınlarım haricinde bildirmedim. Herkese deste ve sevgisinden dolayı minnettarım, teşekkürname ederim. Sizler, ailem ve dostlarım; bana “merbutiyet” nin kıymetini tıpkı kere elan gösterdiler ve gösteriyorsunuz, teşekkür ederim.

 Değme kalem çor nâkil ve geçirecek herkese haddinden fazla esbak olsun. Siz o virüslerden güçlüsünüz, unutmayın! Sizlere sabık sene yaptığım “Geçiş” tablomla seslemek istedim bu nöbet. Sezgi, benzemek, ebat hâllenmek, kendiyle yüzleşmek evet üstelik pekâlâ adlandırırsanız..

Geçişler’birlikte parçanı bıraksan dahi, Cihan; Pollyanna’ nın penceresinden bakanlar amacıyla, ışıltıyla gülümsemeye devam bedel. Kendinize ve karşılık verdiklerinize ferah davranın. Çok sevgiler iyicene ailem, evire çevire kardeşlerim, tanıdıklarım, tanımadıklarım.” açıklamasında bulundu. 

ulusal.com.tr

Share: