Ayak Topu: Haftanın programı

Futbolda TFF 2. Takım’de 6, TFF 3. Lig’de 4. hafta maçları yapılacak.

Spor Pupa Süper Öbek ve Spor Makat 1. Kütle’e milli maçlar zımnında aleniyet verilirken, TFF 2. Loda ve TFF 3. Loda’de heyecan sürecek.

Liglerde yapılacak maçların programı şöyle:

TFF 2. Lig

Beyaz Ekip:

Ferda:

15.30 Ankaraspor-Somaspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

16.00 Esenler Erokspor-Eşin Group Nazilli Belediyespor (Esenler Erokspor)

16.00 İnegölspor-Isparta 32 (İnegöl İlçe)

25 Ilkgüz Iş:

14.30 Bayburt Özel İdare-Arnavutköy Belediyespor (Bayburt Genç Osman)

15.00 Sivas Belediyespor-HES İlaç Afyonspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

19.00 Amed Sportif Operasyon-Bursaspor (Diyarbakır)

19.00 Anagold 24Erzincanspor-Menemen FK (Erzincan 13 Küçük Ay)

19.00 Çorum FK-Batman Petrolspor (Çorum Site)

19.00 Tarsus İdman Yurdu-Şanlıurfaspor (Tarsus İlçe)

Kırmızı Kol:

Erte:

16.00 Uşakspor-Kocaelispor (Çeltek 1 Eylül)

19.00 Baynet İnşaat Balıkesirspor-Ankara Demirspor (Balıkesir Atatürk)

25 Ilkgüz Muamele:

15.00 Pazarspor-GMG Kastamonuspor (Alım Satım İlçe)

15.00 1461 Trabzon FK-Teco Karacabey Belediyespor (Yomra İlçe)

15.00 Adıyaman FK-Diyarbekirspor (Adıyaman Atatürk)

15.30 Criptoswaps Zonguldak Kömürspor-İskenderunspor (Karaelmas Kemal Köksal)

16.00 Sarıyer-Serik Belediyespor (Yusuf Temiz Öniş)

16.00 Weecoins Kırklarelispor-Silahtaroğlu Vanspor FK (Kırklareli Atatürk)

19.00 Bucaspor 1928-Kırşehir FK (Eskimemiş Buca)

19.00 Fethiyespor-Etimesgut Belediyespor (Fethiye İlçe)

TFF 3. Tomar

1. Takım:

Ferda:

15.00 Yomraspor-Uray Derincespor (Yomra İlçe)

15.00 1954 Kelkit Belediyespor-1922 Konyaspor (Kelkit İlçe)

15.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Edirnespor (Faruk Polat)

15.00 BC Group Ağrı 1970-Entegre Solar Elazığspor (Ilbay Lütfü Yiğenoğlu)

15.30 Amasyaspor FK-Nevşehir Belediyespor (Merzifon İlçe)

16.00 Çatalcaspor-Belediye Kütahyaspor (Çatalca İzzettin)

19.00 Eskişehirspor-Hacettepe 1945 (Eskişehir Bakir)

19.00 Karşıyaka-Gema Polimer Mercanköşk Yıldızspor (Alsancak Mustafa Denizli)

19.00 52 Orduspor FK-Bakir Sazak İdman Yurdu (Yıpranmamış Kargaşa)

2. Grup:

Ferda:

15.00 Amberçay Eynesil Belediyespor-Kuşadasıspor (Vakfıkebir İlçe)

15.00 Elazığ Karakoçan FK-Yeşilyurt D.Ç Ofspor (Elazığ Doğukent)

15.00 Yardımcıoğlu Sigorta Kahramanmaraşspor-Karaman FK (Forma Spor Kompleksi)

15.30 Armoni Alanya Kestelspor-Bayrampaşa (Alanya Milli Irade)

16.00 Bulvarspor-Gümüşhane Sportif Faaliyetler (Bulvar Mimar Kubilay Köse)

16.00 Ergene Velimeşespor-Kırıkkale Nazik Anadoluspor (Mustafa Kemal Atatürk)

16.00 Turgutluspor-Orduspor 1967 (Turgutlu 7 Ilkgüz)

16.00 Darıca Gençlerbirliği-Alagöz Holding Iğdır FK (Darıca İlçe)

3. Kadro:

Erte:

15.00 Osmaniyespor FK-Büyükçekmece Tepecikspor (7 Eş)

15.00 Utarit Ana Ortaklık Erbaaspor-Malatya Arguvanspor (Erbaa İlçe)

15.00 Siirt İl Özel İdaresi-68 Aksaray Belediyespor (Siirt Atatürk)

15.30 Tarih Ana Ortaklık Çankaya FK-Niğde Küçük Asya FK (Osmanlı)

16.00 Beyoğlu Kullanılmamış Çarşıspor-Artvin Hopaspor (Maltepe Hasan Polat)

16.00 Bitexen Sapanca Gençlikspor-Acı Belediyespor (Hendek Atatürk)

16.00 Efeler 09-Akhisarspor (Adnan Menderes)

16.00 Bergama Belediyespor-Fatsa Belediyespor (Bergama 14 Ilkgüz)

16.00 Bursa Yıldırımspor-Muş 1984 Muşspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

Share: