Ata olmanın mutluluğunu dinamik Gökhan Lamba gözdağı verdi: Bizi çocuğumuzla denemeye kalkmayın

Geçtiğimiz sene Selin Sakatatçı ile ikinci sefer boşanan ve 3. yol nikah masasına oturacağını duyuran Gökhan Lamba, bugün sosyal iletişim araçları hesabından cet olduğunu duyurarak bebeğiyle pozunu paylaştı. Lamba’nın paylaşımdan bilahare açıklama eden Sakatatçı ise evli olduğu dönemde bebeği enik edindiklerini ve kendisinin bakacağını söyledi. Sakatatçı’nin açıklamasından bilahare bire bir video yayınlayan Gökhan Çıra ise kendilerini eleştirenlere tehdit verdi.

“BİZİ KIZIMIZLA VURMAYIN, KARŞINIZDA BENİ BULURSUNUZ”

Instagram hesabından yayınladığı videoda “Bizi evladımızla sınamayın” diyen Gökhan Lamba, şu ifadeleri kullandı: “İnanılmaz heyecanlıyım. Hayattaki biricik isteğimiz çocuğumuzun olmasıydı. Allah yıldız etti, güvenilmez mutluyum. Bebeğimin annesi Selin Ciğerci. Bu durumdan kendine behre çıkarmaya çalışan insanlar var. Sakın bizi çocuğumuzla denemeye kalkmayın. Kızım amacıyla neler yapabileceğimizi, neler yapabileceğimi aklınıza üstelik anlatmak istemezsiniz. Ego kızım üzere üzülürsem neler yapabileceğimi o konuşanlar anlayış etsin. Bir temel ve ağababa evlatları üzere yaşar. Sakın amma sakın kızımın annesini geçmişiyle ilgili ve kızımızla ilgilendiren vurmaya kalkmayın. O ant karşınızda beni bulursunuz. Hem de on paralık beklemediğiniz kabil bulursunuz haberiniz olsun.”

HANGI OLDU?

Evvel Instagram hesabından tıpkı bebekle fotoğrafını paylaşan Gökhan Lamba, “Alelade dünyama tatlıca geldin prensesim. Ellerim ayaklarım titriyor. Seni çokça seven ayrımsız baban var. Ben sana çokça aşık oldum kızım. Hayatım, hayatına feda olsun. Kandırıcı bire bir çağa olursun inşallah. Sağlıklı, huzurlu, mutlu büyüyelim canım kızım, kalburüstü geldin. Dünyamı aydınlattığın için sana antrparantez teşekkürname ederim kızım” diyerek baba olduğunu duyurdu.

SELİN CİĞERCİ: ASIL OLDUM, BEBEK KUL KALACAK

Bugün konuyla ilişik açıklama özne Selin Sakatatçı ise şu ifadeleri kullandı: “Ben bütün esas doğmak istediğimi ve olacağımı söylüyordum doğrusu. Çarkıt eşimle evliyken ayrımsız yola başvurmuştuk. Döl kazanmak üzere başvurularımız akseptans edildi. Detaylı zamandır da odası var. Asil atılmak istiyorum ve onunla yoluma beklemek istiyorum. Bozuk eşimle geçim üzere bire bir uzanım namevcut. Yavru bende kalacak, istediği ant çarkıt eşim gelip görebilecek. İsmi ‘Saadet Selenay Çıra’. Bozuk eşimle bu arada başvurduğumuz için onun soyadı var.”

Baba olduğunu duyuran Gökhan Çıra’nın ardından Selin Ciğerci üstelik konuştu: Anne oldum Gökhan Lamba’dan saksı karıştıran paylaşım! “Baba oldum” diye niteleyerek bebeğiyle tekebbür verdi

Share: