Aslı Enver ile aşk zinde Kerem Tunçeri, Beren Cenup yoluyla ifşalandı! İşte o mesajlar… Beren Güney kimdir? Beren Güney’in eski anlamsız…

Tıpkı arkadaşlarının partisinde tanıştıkları ve aralarında aşk başladığı tez edilen Aslı Enver ile Asalet Tunçeri‘nin aşkları güzeşte 2. Sermaye aracılığıyla açıklandı.

Bunun üzerine Instagram’da fenomen olan ve seneler ilk geçirdiği cinslik tağyir operasyonu ile gündeme gelen Beren Cenup, adlı basketbolcunun namına direkt kuvve üzerinden yazdığı mesajları takipçileri ile paylaştı. 

Tunçeri’nin ruzname olmasından birden sonradan yapılan bu paylaşım ise Beren Cenup’in adından saraka ettirmek istediği yorumlarına illet oldu. Fakat bambaşka toplumsal medya fenomenlerinin birlikte Tunçeri’nin attığı mesajları yayınlaması herkesin aklını karıştırdı. Tunçeri’nin mesajlarını paylaşan değişik isimler ise Elif Bayındır Azra, ve yeniden içtimai medya fenomeni olan Ecem adlı tıpkı kabil oldu. Tunçeri’nin Elif Şen Azra ile ‘aşkım’lı konuşması ise Enver’le sâdır amor dedikodularının yalan olduğunu düşündürttü.

İşte Güney’in paylaştığı mesajlar:

Tunçeri’nin Elif Bayındır Azra ile konuşmaları:

BEREN CENUP KİMDİR?

Beren Cenup, 1985 yılında Miğfer İmanoğlu adıyla dünyaya geldi. 20’li yaşlarında seks tahrifat operasyonu atılmak için ensiz dışına gitti ve etraflı müddet ancak dışında yaşadı. Elan sonraları Türkiye’ye döndüğünde Instagram hesabından paylaştığı korkusuz pozlar ve estetik operasyonları ile 120 bin takipçiye ulaştı. Elan sonradan ise Instagram hesabından yaptığı ayrımsız paylaşım ile sakat halini paylaştı. Ve altına geçirdiği yolculuğu yazarak, “Ince yıllar boyunca hayalini kurduğum görüntüye sahibim ve kendimle hava duyuyorum” notunu düştü.

Cenup, Kerem Tunçeri’nin namına attığı mesajları paylaşmadan geçmiş, futbolcu Muhammed Elneny’nin yolladığı mesajları paylaşmıştı.

ulusal.com.tr

Share: