Artvin Hopaspor’da başkanın annesinin açıkladığı prim futbolcuları sevinçten havaya uçurdu

Artvin Hopaspor ile Fatsa Belediyespor, TFF 3. Grup 3. Grup’ta yüz yüze geldi. Mücadeleyi Hopaspor 1-0 kazanırken maç sonu renkli anlar yaşandı.

10’AR BİN LİRA PRİM ALACAKLAR

Karşılaşmayı kulüp başkanı Lütfü Kolçak’ın 82 yaşındaki annesi Sabriye Pazubent ise tribünden izleyerek takıma destek verdi. Maçın sonunda soyunma odasına giden Sabriye Pazubent, futbolcuları aldıkları galibiyetten kontekst kutlama ederek maçın yengi primini bile 10’ar bin liralık olarak açıklaması futbolcuları sevince boğdu.

“IÇTENLIKLE İNANIYORUZ”

Artvin Hopaspor Kulübü Başkanı Lütfu Pazubent, gazetecilere yaptığı açıklamada, 9 nokta ile ligde 14. tam meydan aldıklarını, bu durumdan camia kendisine hoşnut olmadıklarını belirterek, “Ligde evvel galibiyetimizi deplasmanda Niğde Anadolu FK maçında elde ettik. Hafta sonu kişi meydan ve seyircimiz önünde evire çevire benzeri oyunla Fatsa Belediyespor’u yenerek 3 puanı aldık. Bu maçta çok gol kaçırdık. Ancak bu ayak topu, gol atmakta var kaçırmakta var. Galibiyet serimiz başladı ve bunun bitmeme edeceğine inanıyoruz. Taraftarlarımız herhangi bir ant desteğine ihtiyacımız var. Alacağımız sekans galibiyetlerle ligin art sıralarına çıkacağız. Futbolcularımıza ve beceri ekibimize yürekten inanıyoruz” dedi.

“ANNEM HADDINDEN FAZLA ÜZÜLÜYORDU”

İlk kez pik mevrut 82 yaşındaki annesinin takıma uğur getirdiğini tamlayan Pazubent, “Annem ligde aldığımız çığlık sonuçlara çok üzülüyordu. Hafta sonu sahamızda oynadığımız maça mevrut annem takıma destek verdi. Güzel tıpkısı futbolla maçı kazanmasını tanıdık. Maç böylecene soyunma odasına mevrut annem futbolculara yengi primi namına 10’ar bin lira vermemi istedi. Bende annemi kırmadım ve söylediği primi verdim. Futbolcular ilkin başlamak üzere cümle umumi heyet arkadaşlarım bu durumdan haddinden fazla etkilendik. Annemizin elini öperek duasını aldık” diyerek konuştu.

Share: