Artist Ayça Özdemir’e yardım Haluk Levent’ten geldi

2. Konu programına konuk olarak katılan Ayça Özdemir, Sindirim Körmükçü‘den olaylı boşanmasının arkası sıra, konuşu ağırlık çektiğini dile getirmiş ve belediyeden müzaheret aldığını açıklamıştı.

“Kızılay’a başvurdum, yardım geldi ama erzak 10 bölüm yetti. Evde hiçbir şey kalmamıştı, mahalle muhtarına başvurdum. Hayatın gerçeği bu. Sanatkâr olmam bayındır geçindiğim anlamına gelmiyor.” diye niteleyerek gözyaşlarına boğulan Özdemir, sakat eşinin nafakasını ödemediğini dahi anlatmıştı.

“Bu pandemi sürecinde çocuklarıma bakmaya çalışıyorum. Kiramı ödeyemiyorum. Bayrama erzak alarak girdim. Çocuklarımın babası arasında yok tek şekilde. Bu füru ongun kabuğundan mı çıktılar? Neden aramıyor sormuyor. 5 aydır nafaka ödemiyor, arasında namevcut.” diyen Özdemir’e arkalama eli kendisi üzere sanatkâr olan Haluk Levent‘ten geldi.

Levent, içtimai iletişim araçları hesabından, “Sanatkâr dostumuzun bütün 25 bin TL’lik ihtiyaçlarının tamamını Burak-Banu çifti karşıladı. ‘Herkes sıkıntıya düşebilir. Bizler Hilal Özdemir’i çok seviyoruz. Şu eyyam edisyon günler el birliği lazım’ dediler. Burak-Banu! Siz ne büyüklüğünde güzelsiniz hakeza evet!” mesajını paylaştı.

ulusal.com.tr

Share: