Aldatıldığını öğrenen kadın, ölen eşinin mezarından intikam aldı!

Sosyal iletişim araçları paylaşım platformu Reddit’te paylaşılan bir olay, gelişmemiş süre içerisinde sosyal medyada viral kuzuluk geldi. İngiltere’de meydana geldiği kanıt edilen olaya göre bir insan, karısını başka tıpkısı kadınla aldattığı tam yatakta kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.

EŞİ DURUMU ÖĞRENDİ

Adamın eşi ise kocasının zahir öldüğüne ilişik bilgileri gelişmemiş süre içerisinde öğrendi. Bu olaydan sonraları hangi yapacağını kişmiri karaca düşünen kadının hareketi, iri yankı uyandırdı. Avrat, intikamını makul benzeri yöntemle aldı.

MEZARINA “SADAKATSİZ” YAZDIRDI

Eski eşine haddinden fazla damarı bozuk olan avrat, adamın oyuntu taşına “Sadakatsiz” yazdırarak namına yapılan ihaneti herkesi gösterdi. Kadının bu hareketi ara sıra kesimlerden destek görürken, bazen şahıslar de “Zaten adam cansız, boş ayrımsız debi” yorumunda bulundu.

OĞLU DAHI ISTIMARA YAPTI

Kadının oğlu dahi toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla annesinin başına gelen fenomen üzerine yorumda bulundu. Gailesiz kayırıcı, annesini destekleyip desteklememe üzerine bikarar kaldığını dile getirdi.

Share: