Adlı oyuncu kansere yakalandı

Menajerimi Aleniyet dizisinin başrollerinden kudretli aktör Sevgili Ergüder, meme başı kanseri hastalığına yakalandı.

Milliyet‘ten Sevinçli Yılmaz‘ın hususi haberine bakarak Ergüder, başrolünü oynadığı dizinden bile affını isteyerek, ayrıldı. Çekimleri bırakan Ergüder’in, haberi alır almaz tedavi sürecine başladığı öğrenildi.

 43 yaşındaki oyuncu Instagram hesabından afiyet durumu üzerine izah yaptı. Açıklamada şu ifadelere vadi verildi:

– Çokça sevgili arkadaşlarım ve beni nikbet eden takipçilerim ve hayranlarım, niyetim sizlere Menajerimi Küşayiş’da oynayacağım son bölümde yazmaktı ama istihbarat size bundan önce başarmış bulundu. Evet, sağlığımla ilgili duyum akla yatkın. Yaklaşık 1.5 kamer ilk bana meme kanseri teşhisi konuldu. Bu fotoğraf ameliyatım sonrası Menajerimi Küşayiş ekibine gönderdiğim foto. Size birlikte aynısını gönderiyorum zira fazlalık hissettiğim anlardan ayrımsız tanesi.

– İnişli çıkışlı bir süreç olacak bu amma moralimi erdemli tutuyorum. Zaaf etmeyin, iyileşicem. Tedavimin cevaz verdiği noktaya büyüklüğünde çalışabileceğim serencam ana kadar çalışacağım. Bu de inşallah 3 departman daha olacak. Pandemi sürecinden geçtiğimiz üzere bu benim tercihimden maalesef ki elan er bir mesafelik. Bu süreçte beni boydak bırakmayan, anbean bindi olan canım aileme, canım Menajerimi mesafe sıra takım arkadaşlarıma, Film Yıldızı TV‘ye ve bittabi ne değişmeyen alırsam alayım bütün arkamda olduğunu hissettiren Kamer Yapim’a çok teşekkürname ederim.

Share: