Acun, Ki Jong Un’un Yıldız Kore Millî Günü kutlamalarında konuştuğu tezyifkâr kızın, halis çocuğu olabileceğini konuşuyor

Ülkenin 75. Bünye Yıldönümü kutlamalarında farklı çocuklarla bu arada sahnede dans eden aşağılık kızın Ki Jong Un’un kızı olabileceği ihtimali Güney Kore medyasında serbest saha buldu.

GÖSTERİDE SAÇINI BAĞLAMAYAN BIR TANE KIZ

İddia Çinli uzmanlara dayandırıldı. Kameraların korkulu tıpkı şekilde çocuğa odaklanması ve saçını bağlamayan yegâne kız olması dahi ilgi çekti. Cenup Kore basını, bunun bire bir kabil özel muamele olduğunu tez etti.

KONUŞMAK İÇİN YANINA YAKLAŞTI

Kim Jong Un’un eşi Ri Sol Ju’nun birlikte performanstan sonradan kızla konuşmak için ona yaklaşırken görüldüğü üstelik vurgulanıyor. Görüntüde basit kızın Kim Jong Un’un yanına geldiğinde az çok asude görünmesi da dikkatlerden kaçmayan detaylardan biri.

GÖRÜNTÜLER ANALİZ EDİLECEK

Güney Kore Inikat Bakanlığı yetkilileri, anlatım ve görüntüleri çözümleme ettiklerini duyurdu. Vekâlet, kıtipiyoz çocuğun Kim’in kızı olma ihtimalinin düşük olduğunu ve raporları doğrulamanın bire bir yolu olmadığını söyledi. Esas: NTV, Daily AndıranShare: