ABD’de kasırganın ortasında gelgel durumunu aktaran muhabir, mikrofon ıslanmasın diyerek aşırı bire bir tedbir aldı!

ABD’birlikte hayatı durma noktasına getiren Ian Kasırgası bölgede iri paniğe hastalık oldu. Temas şeyi alıp götürücü kasırgadan dolayı yıkıma uğrayan ülkede kasırganın Florida’ya akla yatkın hareket edeceği aktarıldı. El koşullar albeni durumuyla ilişik bilgi veren benzeri muhabirin aldığı enteresan önlem ise görenleri şaşırttı.

SOSYAL MEDYANIN GÜNDEMİNDE

TV kanalı NBC’bile muhabir olarak fariza yapan Kyla Galer, Florida’da ağırbaşlı sel ve yıkıma hastalık olan Ian Kasırgası’na ilişik detayları sunduğu aktif yayının arkası sıra yaptığı hareketle içtimai medyanın gündemine oturdu.

“BU MİKROFONLARI ISLATAMAYIZ”

Kyla, mikrofonun ıslanmasını önleyerek ekipmanını destek olmak amacıyla mikrofona prezervatif takarak etken yayını sundu. İzleyiciler eliyle kusurlu çakılmak istemeyen güre muhabir duruma meydanlık getirdi. Kyla, “Olur bu sandığınız husus; yani bire bir bozuk. Bu mikrofonları ıslatamayız ve bu yüzden ne gerekiyorsa yapmalıyız” diyerek konuştu.

ŞAŞKINLIK YARATTI

Çoğu sevimli görüntüleri paylaşım buut karşısında çokça şaşırdıklarını dile getirse da bir nice hayat muhabirin hareketini çok hatalı bulmadı.Share: