Abb Başkanı Mansur Ağır Sıklet, Kırşehir Belediye Reisi Ekicioğlu’nu Konuşma Etti

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Ağır Sıklet, Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu ile birlikte Kırşehir caddelerinde kent halkıyla buluştu.

26 Kasım 2022 cumartesi günü Ankara Büyükşehir Belediye Sedir Üyesi Ertan Işık ile birlikte Kırşehir’e gelen Ankara Büyükşehir Şehremini Mansur Pahal, Kırşehir Belediye Reisi Selahattin Ekicioğlu’nu makamında ziyaret etti.

Mansur Ciddi’ın Komutan Ekicioğlu’na yaptığı ziyarette, CHP Kırşehir Mebus Sağlam İlhan ve CHP İl Başkanı Baran Dinç bile hazır bulundu.

Şehremini Selahattin Ekicioğlu, ABB Başkanı Mansur Pahal’a üzerinde Ahi Evran-ı Veli, Yunus Emre ve Hacı Bektaş-ı Ege’nin minyatür heykellerinin bulunduğu Üç Erenler plaketini ikram etti.

Görüşmede belediyeler yerine yapılan say ve faaliyetler değerlendirilirken, gündeme ve genel siyasete ilişik bile rey alışverişinde bulunuldu.

Komutan Ekicioğlu, Ankara Büyükşehir Şehremini Mansur Güç’a Cömert Külliyesi ve külliyede mevcut ve cömertlik öğretileri ve felsefesinin yansıtıldığı Zanaatkarlar Çarşısı’nın bile tanıtımını gerçekleştirdi.

Ankara Büyükşehir Şehremini Mansur Yavaş, Kırşehir Şehremini Selahattin Ekicioğlu, CHP Kırşehir Milletvekili Kavi İlhan ve CHP İl Başkanı Baran Tüvana ile birlikte esnaf ziyareti yaptılar ve Kırşehirliler’le da görüş alışverişinde bulundular.

Share: